O Nas

Swoją działalność firma KAR-SERWIS rozpoczęła w 2000 roku.

Wcześniej zdobywaliśmy doświadczenie w zakresie napraw wózków widłowych i paletowych, pracując w strukturach firmy Winiary S.A., następnie Nestle Polska S.A. /Oddział Kalisz. W wyniku reorganizacji w firmie Nestle Polska S.A. /Oddział Kalisz, nasza firma stała się samodzielnym podmiotem gospodarczym.

Bodźcem do powstania firmy KAR-SERWIS była konieczność umiejscowienia się na lokalnym rynku oraz wzrastająca liczba klientów, poszukujących stałego i solidnego serwisanta.

W ciągu istnienia firmy KAR-SERWIS znacznie uzupełniliśmy naszą ofertę, wzbogacając ją o nowoczesny warsztat, sklep z częściami zamiennymi do wózków (od września 2014 również w internecie), myjnię oraz prasę hudrauliczną do wymiany opon bezdętkowych.

Struktura naszej firmy umożliwia współpracę z każdym klientem.

Nasi serwisanci posiadają uprawnienia UDT

Nasi serwisanci posiadają uprawnienia UDT na konserwację i naprawę wózków widłowych. Nasze usługi prowadzimy u klienta oraz w swoim specjalistycznie wyposażonym warsztacie.

NASZ SERWIS

Oferujemy kompleksową naprawę, sprzedaż oraz serwis wózków widłowych i paletowych.

Polecamy nasze usługi w zakresie:

serwisu wózków widłowych i paletowych (elektrycznych, spalinowych, gazowych)
Częstotliwość serwisów konserwacyjnych zależy przede wszystkim od tego z jakim typem wózka elektrycznego mamy do czynienia
napraw bieżących
Za naprawę oraz bieżącą konserwację wózków widłowych odpowiedzialna jest osoba posiadająca specjalne uprawnienia przyznawane przez Urząd Dozoru Technicznego.
remontów kapitalnych
Remont silnika w wózku widłowych to odpowiedzialne zadania. W naszej firmie remonty wykonują fachowcy z doświadczeniem
wynajem wózków widłowych
Wypożycz wózek widłowy w niskiej cenie. Wynajem dostępny już od 1 dnia
transport wózków widłowych
Oferujemy transport wózków widłowych
wymiana opon bezdętkowych
Czas wymiany opony do wózka widłowego, zależy od tego, jaki rodzaj opony jest zamontowany na wózku widłowym

sprzedaż części

Nasza Firma zajmuje się sprzedażą rozmaitych części zamiennych do wózków widłowych.

W swojej ofercie posiadamy części zarówno nowe, jak i używane. Części używane pochodzą z demontażu wózków i są w stu procentach sprawne. Te części, których aktualnie nie mamy w Naszej ofercie możemy zamówić.

Współpracujemy

Zapewniając nasze usługi na najwyższym poziomie, współpracujemy z liderami w branży , co stanowi gwarancje że wybierając KAR-SERWIS wasze wózki widłowe będą pracowały niezawodnie przez długi czas.

Od ponad 20 lat zajmujemy się wózkami widłowymi

Oferujemy części zamienne do wszystkich wózków widłowych produkcji: europejskiej, japońskiej, chińskiej i polskiej.

W naszej ofercie wózków widłowych znajdą Państwo wózki nowe oraz używane wózki z gwarancją. Wszystkie sprzedawane wózki objęte są gwarancją oraz opieką serwisową w okresie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym.